Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OSTALE BEZ POSLA /

Prijavljivale ravnatelja i školu zbog nepravilnosti, pa ostale bez posla. Potraga donosi priču iz srednje škole u Biogradu

Tri godine ravnatelj nije predao novac obitelji za koju se skupljala pomoć. Nakon što su prijavile to i brojne druge nepravilnosti – dvije djelatnice srednje škole dobile otkaz

VOYO logo
VOYO logo

Jedna je kao pedagoginja u srednjoj školi u Biogradu radila 4 godine, druga kao profesorica stranih jezika dulje od 20. Sve do lani, kad su obje dobile otkaz. Dogodilo se to nakon što su prijavile školu zbog brojnih nepravilnosti koje su inspekcijski nadzori i potvrdili.

Ravnatelja su prijavile među ostalim i zbog prikupljanja humanitarne pomoći koja nikad nije završila kod obitelji kojoj je bila namijenjena. O svemu smo pitali i prozvanog ravnatelja, no on nas je tek uputio na odvjetnike za koje je škola dosad platila već desetke tisuća kuna.

Više u prilogu Danke Derifaj:

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike