Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Danas /

Ploveća izložba knjiga "Logos 2" početkom kolovoza u Rijeci

Ploveća međunarodna izložba knjiga koja je trajno postavljena na prekooceanskom brodu "Logos 2" boravit će u Rijeci od 25. srpnja do 8. kolovoza, a javnosti će biti otvorena od 1. kolovoza ?

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Brod ima knjižnicu s više od pola milijuna knjiga, na više jezika, koje obuhvaćaju vrlo širok opseg tema i interesa, uključujući atlase, priručnike, rječnike, beletristiku, tehniku, kršćansku literaturu i drugo.

Izložbom upravlja edukacijska dobrotvorna organizacija Educational Book Exhibits iz Engleske, a u 12 godina postojanja posjetila je 65 zemalja, brod je pristao u 198 luka i ugostio gotovo šest milijuna ljudi. Posadu broda čini 200 osoba, pripadnika 45 nacija, koji će se tjedan dana, od 25. do 31.srpnja, prije no što izložba bude otvorena, odmarati u Rijeci i razgledati njezine kulturne i povijesne znamenitosti.

Tijekom boravka u Rijeci 4. srpnja, na brodu će biti priređen kulturni festival, koji uključuje plesove, pjesme, nošnje i dramske prikaze različitih kultura. Voditelj projekta Geoff Utberg je istaknuo da je njegov temeljni cilj promicati međunarodno prijateljstvo, dobru volju i zajedništvo.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike