Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ZLOČIN U NJEMAČKOJ /

Operna diva ubila muža zbog 5 mil. eura

Njemačka operna diva Waltrauda Hill osumnjičena je da je hladnokrvno ubila svog bogatog supruga te se uz pomoć njegovog dvojnika pokušala dokopati imovine.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

BERLIN - Njemačka policija uhitila je 55-godišnju opern divu Waltraudu Hill te je osumnjičila da je ubila svoga muža Hermanna kako bi se dokopala njegovog bogatstva od 5 milijuna eura.

Naime, 71-godišnji Hermann nestao je u listopadu 2009. godine, a njegov nestanak prijavila je supruga. Policija je pokrenula istragu i došla do iznenađujućih zaključaka - da je upravo Waltrauda Hill hladnokrvno likvidirala svoga muža, a potom je, uz pomoć dvojnika, odblokirala njegovu imovinu.

Nakon prijave nestanka, Waltruda je kontaktirala više muškaraca dok nije našla najsličnijeg Hermannu, pa policiji javila da se on iznenada vratio. Toliko je sve pomno isplanirala, da je čak unajmila i šminkericu kako bi izabranog 'glumca' učinila što sličnijim suprugu.

Međutim, prvi tračak sumnje pojavio se nakon što joj je 'suprug' iznenada dao punomoć da upravlja njegovom imovinom. Plan je propao kada je jedan od kandidata za "supruga", nezadovoljan time što nije prošao na izboru, sve priznao policiji.

"Očito je mislila da je počinila savršen zločin te da je nitko nikada neće pitati o tome zašto se čovjek koji je nestao odjednom pojavio, potpisao punomoć i zatim opet nestao", zaključuje glasnogovornik policije.

Iako tijelo Hermanna Hilla još uvijek nije pronađeno, policija je protiv njegove supruge podignula optužnicu i zadržala je u pritvoru.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike