Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
VLASNIK ZAPEČAĆENOG HOTELA /

'Nisam im ništa naplatio, a bili su ovdje sedam dana'

Hotel je zapečaćen zbog vrlo jasnog razloga - duga od 137.000 kuna za nepodmirene obveze za mirovinsko i zdravstveno osiguranje te za PDV.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Vijest da su porezni inspektori prije nekoliko dana zatvorili pa ubrzo potom i otvorili hotel u Senju poput munje je odjeknula u hrvatskoj javnosti. No, u subotu je procurila informacija da hotel Libra nije bio prvi objekt kojeg su strogi Linićevi zaposlenici zapečatili.

Naime, još u utorak je Porezna uprava zatvorila hotel Villa Holiday u Buićima uz državnu cestu Poreč - Pazin i zabranila mu daljnji rad. Hotel je zapečaćen zbog vrlo jasnog razloga - duga od 137.000 kuna za nepodmirene obveze za mirovinsko i zdravstveno osiguranje te za PDV, javlja Glas Istre.

"Gostima koji su izbačeni nisam ništa naplatio, bez obzira što su bili ovdje sedam dana. Nisam imao snage, jer su se našli u neugodnoj situaciji i već im je dovoljno bilo što su ostali na cesti i morali sami snalaziti. Sada je sve zatvoreno dok ne platim dug, a gdje ću naći novac kad ne radim - ne znam", rekao je za isti izvor vlasnik obiteljskog hotela Velimir Kanceljak.

Pita se Kanceljak zašto se poreznici u njegovom slučaju ne ponašaju jednako kao i sa senjskim hotelom jer - zakon bi trebao biti isti za sve.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike