Messi zabio svoj 19. prvenstveni gol!

Nogometaši Barcelone nastavili su s nizom pobjeda svladavši u 20. kolu na Nou Campu Racing Santander s 3:0, a Lionel Messi je stigao do svog 19. pogotka u Primeri.

23.1.2011.
13:37

arti-201101200152006Barcelona je povela već u drugoj minuti preko Pedra, Messi je povećao prednost iz penala u 33., dok je Iniesta u 56. postavio konačan rezultat.

arti-201101210489006Messi trenutačno ima tri prvenstvena gola manje od Cristiana Ronalda čiji Real u nedjelju dočekuje Mallorcu.

Valencia je na Mestalli u iznimno uzbudljivom dvoboju slavila protiv Malage sa 4:3.

Malaga je povela u 10. minuti pogotkom Salomona Rondona, a u 15. je ostala bez isključenog Martina Demichelisa. Juan Mata je iz kaznenog udarca izjednačio, no Malaga se na predaje pa je Rondon u 23. minuti ponovno donio prednost gostima.

U drugom dijelu je Roberto Soldado (53) ponovno izjednačio rezultat, a kada je u 65. minuti Malaga ostala s devet igrača zbog isključenja Heldera Rosarija, a Ever Banega dvije minute kasnije postigao treći zgoditak za Malagu, činilo se da je sve gotovo.

No, gosti se predaju, Julio Baptista (79) izjednačava, da bi dramu okončao Aduriz pogotkom u 90. minuti za tri boda Valencije, koja je treća na ljestvici.