Legenda Reala pokazala zašto je najveći!

Nogometaši Real Madrida su u 11. kolu Primere uz puno muke izvukli pobjedu 1:0 na gostovanju kod Sporting Gijona, a strijelac pobjedničkog gola bio je Gonzalo Higuain u 82. minuti.

15.11.2010.
8:52

arti-201011110834006Domaćini su mogli izjednačiti samo minutu kasnije kada je David Barral glavom pucao iz neposredne blizine, no vratar Iker Casillas je spasio siguran pogodak. Na kraju, bila je to tijesna pobjeda Kraljevskog kluba, koji je uputio tek jedan udarac više prema golu domaćina.

Hrvatski reprezentativac Mate Bilić nije bio u kadru Sporting Gijona za ovu utakmicu.

arti-201011140103006Ovom pobjedom Real se je vratio na prvo mjesto ljestvice španjolskog prvenstva i ima bod više od Barcelone, koja je na domaćem terenu svladala trećeplasirani Villarreal s 3:1.

Osim što je skinuo zicer, Casillas je sjajnim refleksom zaustavio i papirantu raketu

Primera, 11. kolo:

Sporting Gijon - Real Madrid 0:1 Zaragoza - Sevilla 1:2 Hercules - Real Sociedad 2:1 Mallorca - Deportivo 0:0 Racing Santander - Espanyol 0:0 Malaga - Levante 1:0 Valencia - Getafe 2:0 Barcelona - Villarreal 3:1 Atletico Madrid - Osasuna 3:0 Athletic Bilbao - Almeria 1:0