Karlović izgubio okršaj najjačih servisera svijeta!

U četvrtfinalnom dvoboju najviših tenisača svijeta na ATP turniru u Memphisu, Ivo Karlović je poražen od Amerikanca Johna Isnera s 6:1, 7:6 (7).

19.2.2010.
22:46

Na terenu u Memphisu našla su se dva diva od ukupno 413 centimetara - Karlović 208, a Isner 205 - a bolje se snašao niži tenisač. Amerikanac se Zagrepčaninu osvetio za poraz u njihovu do danas jedinome međusobnom dvoboju u New Havenu prije dvije godine.

U prvom setu je Karlović čak dvaput izgubio servis, a u drugom propustio više prilika da meč barem odvede u reći set. Karlović je imao set-loptu kod 6:5, potom u tie-breaku kod 6:5 na svoj servis, pa kod 7:6, ali je Amerikanac sve spasio i već prvu meč-loptu pretvorio u pobjedu koja ga je odvela u polufinale.

U dvoboju su, posve logično, dominirali servisi - Karlović ih je imao 13, a Isner 10.