Dinamo slavio, Ademi dobio šamarčinu!

Modri su austrijske pripreme zaključili pobjedom. Prije povratka u Zagreb pobijedili su Lech iz Poznana s 2:1, a golove su postigli Kramarić i Ibanez.

4.7.2010.
23:02

arti-201006280091006Dinamo je ponovno bolje otvorio utakmicu, ali i promašivao šanse. Ilija Sivonjić je u prvih desetak minuta promašio tri solidne prilike, a pogotovo je izgledna bila ova treća, kad je pucao na prazan gol, ali ga je u zadnji čas blokirao suparnički igrač.

Modri su poveli u 27. minuti. Nakon što je golman Lecha igrao rukom izvan prostora od 16 metara, sudac mu progledava kroz prste i dosuđuje slobodni udarac koji izvodi Ibanez i postiže pogodak.

U 30. minuti Peszko dobiva crveni karton nakon što je ošamario Ademija, no Zajec je dozvolio da Poljaci uvedu zamjenskog igrača.

Modri u 55. minuti povećavaju vodstvo! Strijelac drugog pogotka je mladi Kramarić koji uzima golmanu loptu i šalje ju u gol. Deset minuta kasnije Lech smanjuje vodstvo modrih, nakon što je Vrsaljko faulirao Kikuta za penal kojeg izvodi Bosacki.

Dinamo je igrao u sastavu: Butina, Etto, Bišćan, Mesarić, Ibanez, Badelj, Ademi, Sammir, Sivonjić, Slepička, Dodo (još su igrali Lončarić, Šimić, Barbarić, Vrsaljko, Calello, Tomić, Antolić, Kramarić, Morales i Chago)