Čudesni Pranjić briljirao u pobjedi Bayerna!

U prvom dvoboju 10. kola Njemačke lige Bayern je u Münchenu svladao Freiburg s 4:2, te stigao na sedmo mjesto Bundelige nakon vrlo lošeg starta sezone.

30.10.2010.
1:35

Pobjedu Bayernu donijeli su Demichelis (39), Gomez (61), Timoščuk (72) i Kroos (80), dok su strijelci za Freiburg bili Reisinger (64) i Braafheid (87-ag). Bayernu je Freiburg postao 'stalna mušterija' jer su ih dobili čak 10 utakmica u nizu.

Sjajnu večer imao je Danijel Pranjić koji je odigrao svih 90 minuta, a bio je asistent kod prva tri pogotka Bavaraca. Prva dva asistirao je iz kornera, dok je kod trećeg dodao za pogodak, nakon što se sjajno oslobodio gostujućeg braniča.

Ivica Olić susret je odgledao s klupe, dok je kod Frieburga Zvonko Pamić ušao u igru u 77. minuti, a Ivica Banović utakmicu, kao i Ola, prosjedio čitav dvoboj na klupi.