Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
UMIROVLJENIK U POREČU PAO S BRODA I UMRO: /

Tragedija u luci, beživotno tijelo pronađeno je rano jutros

Umirovljenik od 70-ak godina na brodu je povremeno pomagao i čistio ribu koju su kasnije jeli gosti

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

S izletničkog broda "Santa Maria" u porečkoj luci pao je muškarac nakon čega je umro, javlja 24sata. Nemili događaj zbio se u petak oko 6:40 sati pa su njegovo beživotno tijelo prvi su u moru vidjeli ljudi koji su ujutro krenuli na posao. Policija, hitna i vatrogasci odmah su obaviješteni.

Na bodu je povremeno pomagao

Umirovljenik od 70-ak godina na brodu je povremeno pomagao i čistio ribu koju su kasnije jeli gosti. Nitko nije vidio kako je pao. Vlasnik broda baš kao i posada su u šoku. Mornari su kroz suze kratko ispričali da je kapetan umirovljenika povremeno angažirao za rad, no kako je čovjek bio dio obitelji njihovog broda. Djelatnici Hitne pomoći pokušali su reanimirati utopljenika, međutim po dolasku mrtvozornika bilo je jasno da je umirovljenik mrtav.

Što se točno dogodilo i je li starijem muškarcu pozlilo pa je pao u more znat će se tek nakon obrade na odjelu patologije Opće bolnice u Puli.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike