Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
nesreća u splitu /

U splitskoj trajektnoj luci kamion upao u more: Na terenu splitska policija i službenici Lučke kapetanije

'Dojavu smo primili u 18:50 sati'

VOYO logo
VOYO logo

U splitskoj Trajektnoj luci kamion je upao u more. 

"Dojavu smo primili u 18:50 sati. Srećom, u vrijeme nesreće u teretnom vozilu nije bilo ljudi, a u more je sletio pored veza 23", kazala je za Slobodnu Dalmaciju  Sanja Nazlić iz Policijske uprave splitsko-dalmatinske. 

Sve okolonosti događaja će na terenu pokušati odgonetnuti policijiski službenici kojima su se na mjestu nesreće pridružili i službenici Lučke kapetanije. 

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike