Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Uzeo poznatog splitskog odvjetnika /

Privedeni Anđelo nakon uhićenja: 'Nisam pucao na Mihu, mi smo dobri prijatelji, nemamo neraščišćenih računa'

Zasad iz obrade nisu jasni motivi zašto bi osumnjičeni pucao u oštećenog niti se zna što su oni zajedno radili, a svaki od ove dvojice priča svoju priču

VOYO logo
VOYO logo

Splitska policija je nakon tjedan dana doznala tko je pucao u 26-godišnjeg Mihu. F. u Ulici Škrape. U ponedjeljak je uhićen 21-godišnji Anđelo O., a policija je vijest o njegovu uhićenju objavila po završetku kriminalističke obrade, prenosi Jutarnji list .

Policija je unatoč tome što im je oštećeni Miho Munja govorio da se sam ranio čisteći pištolj, i to u obje noge, uporno tragala za crnim BMW-om iz kojeg je pucano na Mihu. U obradi ovog slučaja bile su presudne izjave dvojice svjedoka koji su rekli da su vidjeli vozača crnog BMW-a koji poziva Mihu da uđe u njegov automobil, a kada je on to odbio učiniti, osoba iz BMW-a je pucala u njega iz neposredne blizine. Na licu mjesta su pronađene tri čahure, ali ni jedno zrno te su dokazi poslani na vještačenje u Zagreb. 

Pištolj iz kojeg je pucano nije pronađen, a uhićeni je u svojoj obrani rekao kako sa pucnjavom nema veze i da mu je Miho F. prijatelj s kojim nema ni nesuglasica niti neraščišćenih računa. Uzeo je jednog od najpoznatijih splitskih odvjetnika, Jadrana Franceschija, da ga brani u ovom slučaju, piše  Jutarnji list .

Anđelo O. je ovo najnovije djelo počinio na uvjetnoj slobodi jer je pravomoćno osuđen za prošlogodišnje ranjavanje na godinu i četiri mjeseca zatvora.  Anđelo je nakon uhićenja kroz istražni zatvor odradio već četiri od osam mjeseci zatvorske kazne, a ako mu se dokaže krivnja u ovom novom slučaju, pravne sankcije mogle bi biti puno oštrije.

Obojica su već dobro poznata policiji po svojim aktivnostima.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike