Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Crna kronika /

Poginula samohrana majka dvojice sinova

U stravičnoj nesreći kod Kloštra Podravskog poginula je tridesetdevetogodišnja Slađana Mihalić.

VOYO logo
VOYO logo

Slađana Mihalić iz sela Oderjan kod Kloštra Podravskog u selu Kladare zaustavila je automobil kako bi propustila kamion koji joj je dolazio u susret, a onda je na cesti nastao pakao.

Vozač osobnog automobila Opel Astra virovitičkih registarskih oznaka D.P. (28) s područja Pitomače velikom brzinom se približavao raskršću, a kada je na pedesetak metara ispred sebe primijetio bijeli Golf pokušao je zakočiti.

Kasno je reagirao, pa se prednjim dijelom svoga automobila zabio u zadnji dio Slađaninog auta. Odgurao ju je na lijevu stranu kolnika točno pred nailazeći kamion s prikolicom za čijim se upravljačem nalazio D.B. (48) s područja Varaždina, pišu 24sata.

"Prije osam godina u prometnoj nesreći na cesti prema selu Kozarevac izgubila sam sina Ivicu, a sada sam ostala i bez moje snahe Slađane. Sada su 20-godišnji i 17 godišnji sinovi mojeg pokojnog sina i poginule snahe ostali bez oba roditelja. Sada ću o njima brinuti samo ja", kaže baka Jalža Mihalić (64) iz Odrjana.

Policijskim očevidom utvrđeno je da je mladić koji je skrivio prometnu nesreću bio pod utjecajem alkohola od 0,98 promila.

Vezani članci:

arti-201101110020006 arti-201101090022006

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike