Opasno glupiranje ga je koštalo 19.000 kuna: Uhvatili ga bez vozačkog na motoru, a onda mu je sud odrezao kaznu
Zagrebačka policija je u srijedu 28. srpnja oko 20 sati na
relaciji Slavonska avenija- Čulinečka u nadzoru prometa
zaustavila motocikl bez registarske oznake, marke Aprilia kojim
je upravljao 30-godišnjak.
Nesavjesni motociklist je uhićen nakon čega je priveden na nadležni Općinski prekršajni sud. Na sudu je proglašen krivim zbog počinjenih prekršaja te mu je izrečena ukupna novčana kazna u iznosu 19.000 kuna.