Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NESAVJESNI MOTOCIKLIST /

Opasno glupiranje ga je koštalo 19.000 kuna: Uhvatili ga bez vozačkog na motoru, a onda mu je sud odrezao kaznu

Policija je tijekom nadzora u prometu zaustavila motocikl bez registarske oznake kojim je upravljao vozač bez položenog vozačkog ispita

VOYO logo
VOYO logo

Zagrebačka policija je u srijedu 28. srpnja oko 20 sati na relaciji Slavonska avenija- Čulinečka u nadzoru prometa zaustavila motocikl bez registarske oznake, marke Aprilia kojim je upravljao 30-godišnjak.   Obavljenim nadzorom vozila i vozača utvrđeno je da upravlja neregistriranim vozilom bez položenog vozačkog ispita, čime je počinio prekršaj iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama. 

Nesavjesni motociklist je uhićen nakon čega je priveden na nadležni Općinski prekršajni sud. Na sudu je proglašen krivim zbog počinjenih prekršaja te mu je izrečena ukupna novčana kazna u iznosu 19.000 kuna.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike