Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Crna kronika /

Odvezli ga u šumu, prijetili, uzeli mu mobitel i skinuli do gola

VOYO logo
VOYO logo

Dvadesettrogodišnjaka se sumnjiči da je zajedno s dvojicom Puljana 7. srpnja 2014. godine oko 13 sati u Krležinoj ulici u Puli, uporabom fizičke sile i protivno volji, 23-godišnjeg Puljanina automobilom odvezao u šumu.

Prijeteći mu i tražeći od njega da im isplati novčani iznos od nekoliko tisuća eura, skinuli su mu odjeću koju su otuđili zajedno s mobitelom.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja 23-godišnjak i 27-godišnjak su 13. i 14. srpnja privedeni u pritvorsku jedinicu PU istarske dok je protiv 28-godišnjaka podnijeta kaznena prijava u redovnom postupku, izvijestila je PU istarska..

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike