Ovo su razbojnici koji su djevojci u Dubrovniku uperili pištolj u usta i opljačkali je
Policija istraga drske oružane pljačke u Dubrovniku polučila je prve rezultate. Nakon 48 sati istrage privedeni su muškarci za koje se sumnja da su 12.
Zanimljivo je da je osumnjičeni Damir Katanić nakon razbojništva stana došao je na mjesto događaja gdje je u nazočnosti novinara zajedno s ostalom javnosti promatrao policijski očevid.
Kako doznaje Dubrovački dnevnik, neslužbene informacije kažu kako je Katanić osumnjičen da je uz prijetnju oružjem otuđio sef te zatim pobjegao u nepoznatom pravcu. Osim spomenutog Katanića, osumnjičen je i 47-godišnji Igor Šarlija.
Obojica su otprije poznati policiji i pravosudnim tijelima te su ih mediji u već spominjali, posljednji put vezano za akciju Gladius u kojoj su Katanić i Šarlija uhićeni zbog sudjelovanja u lancu trgovine drogom.