Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Intervenirala policija /

Drama u KB Dubrava: Pijan stigao na Hitnu pa napao medicinske sestre i liječnike. Zadržan u pritvoru

Psovao sve zdravstvene djelatnike i nazivao ih pogrdnim imenima

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Prava drama dogodila se u petak oko 20 sati KBC Dubrava na hitnom prijemu bolnice.

Naime, 47-godišnji muškarac s 1,33 promila alkohola u krvi ničim izazvan verbalno je napao osoblje bolnice.

Zatim je krenuo prema 37-godišnjoj zaposlenici. Kako doznajemo, riječ je o medicinskoj sestri, no, srećom, nije ju ozlijedio.

Onda je verbalno napao sve prisutne zdravstvene djelatnike psujući i nazivajući ih pogrdnim imenima. Kako bi spriječili moguće još nasilnije ponašanje, djelatnici Odjela hitne kirurške službe pozvali su policiju.

Nakon pružene liječničke pomoći osumnjičenik je doveden u službene prostorije na kriminalističko istraživanje te je nakon otrežnjenja uz optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz članka 6. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira sproveden na Općinski prekršajni sud u Zagrebu.

Kako Vijesti.hr neslužbeno doznaju, muškarac je zadržan u pritvoru, no još se istražuju okolnosti zbog čega je došao u bolnicu i kako je zadobio ozljede.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike