Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
završen očevid /

Detalji požara u Sisku u kojem je stradao muškarac (30): 'Stan je planuo zbog opuška cigarete u krevetu'

Požar je planuo u srijedu, 24. svibnja, navečer između 19.45 i 20.15 sati u stanu u Gundulićevoj ulici gdje je 30-godišnji muškarac zatečen u besvjesnom stanju i hitno prevezen u sisačku Opću bolnicu, gdje je umro

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Požar u stanu u Sisku, u Gundulićevoj ulici, u kojem je umro 30-godišnjak, planuo je zbog opuška ili žara cigareta na krevetu, izvijestila je nakon očevida Policijska uprava sisačko- moslavačka.

Očevid su obavili službenici Policijske uprave sisačko- moslavačke u suradnji s djelatnicima Centra za forenzična ispitivanja, istraživanja i vještačenja ''Ivan Vučetić''.

Požar je planuo u srijedu, 24. svibnja, navečer između 19.45 i 20.15 sati u stanu u Gundulićevoj ulici gdje je 30-godišnji muškarac zatečen u besvjesnom stanju i hitno prevezen u sisačku Opću bolnicu, gdje je umro.

Policija će u vezi ovog događaja Županijskom državnom odvjetništvu u Sisku dostaviti izvješće.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike