Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Danas /

Ćerka priuštila poslednji ples ocu koji umire (VIDEO)

Trenuci sreće u poslednjim danima života

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dr Džejms Volf ima želju da bude prisutan u svim segmentima života svojih kćeri, no umire od raka i živeće još najviše tri meseca. Njegova ćerka mu je priuštila trenutke sreće u poslednjim danima života, piše Today.

Rejčel Volf je jedne sunčane julske subote pripremala dan o kojem je uvek sanjala. Venčanica je bila tu, šminka i gosti - ali nedostajao je mladoženja.

Umesto svom budućem životnom suputniku, ona je taj dan posvetila svom ocu, koji umire.

Htela je da proživi i kamerom zabeleži ples oca i kćeri na svoj dan venčanja, stoga je i isplanirala "venčanje".

Nekoliko sati pre prekrasnog događaja, dr Volf je još bio u bolnici, a zatim mu je onako umornom i iscrpljenom supruga pomogla da se obuče.

Kada je uveče Rachel izašla iz limuzine, otac je se nije mogao nagledati. - Izgledaš prekrasno - rekao joj je, a ona je zaplakala od sreće.

Istog trena je nestala sva tuga.

Njih dvoje su zaplesali uz pesmu "Cinderella", a Džejmsova supriga i mlađa ćerka pomno su pratile kako otac i kći dele nezaboravne trenutke.

Iako čovek podvrgnut hemoterapiji ne bi trebalo da se umara, on je išpak plesao i sa svojom suprugom i mlađom ćerkom..

- Svakog dana imamo izbor - rekao je dr Wolf. - Imamo izbor voleti nekoga ko je pred nama ili ne. To su odnosi koji se grade godinama i oni su najvažnija stvar u životu. Sve ostalo je samo iluzija -

//www.youtube.com/embed/MRF3mj0xbZg

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike