Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
CEMENTIRAO VEĆINU /

Čehok Kosorici čuva leđa

Uz Ivana Čehoka premijerkinim redovima su pristupili i bivši HSLS-ovac Antun Korušec te bivši HNS-ovac Zlatko Horvat.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

ZAGREB - Premijerka Jadranka Kosor i saborski zastupnik Ivan Čehok potpisali su sporazum o potpori Vlade u provedbi njenih programa, a sporazum su pristupila još dvojica zastupnika u Hrvatskom saboru - Zlatko Horvat i Antun Korušec.

"Maloprije smo potpisali sporazum o suradnji kojim smo se obvezali, ja kao predsjednica Vlade i stranke i Čehok, Korušec i Horvat o potpori Vlade u Hrvatskom saboru u provedbi najvažnijih projekata - završetak pregovora, ulazak u EU, borbu protiv korupcije, provedbu Programa gospodarskog oporavka i ravnomjerni razvoj svih krajeva RH", kazala je Kosor na konferenciji za novinare u Vladi.

Čehok je izjavio kako je izašao iz HSLS-a i najavio da će s ostalom dvojicom zastupnika u Saboru osnovati klub nezavisnih zastupnika.

"Naš klub nezavisnih zastupnika može biti dobar cement za parlamentarnu većinu i Vladu", dodao je Čehok.

Smatra da je njegova bivša stranka (HSLS) izlaskom iz vladajuće koalicije "donijela lošu odluku u zlo vrijeme".

Premijerka Kosor je kazala i kako je Đurđa Adlešič u utorak podnijela pismenu ostavku, ali je dogovoreno da ostane još neko vrijeme u Vladi, da završi projekte koje je započela.

"Dogovorili smo da to bude do početka kolovoza. A onda ćemo vidjeti", kazala je premijerka ističući kako je poznato da je s Adlešič odlično surađivala i surađuje.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike