Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
GADAN PROBLEM: /

Izgleda da novi voditelj Top Geara ima problema s mučninom u vožnji

Nova zvijezda BBC-evog automobilskog programa Top Gear morao je iz automobila kojeg je vozila suvoditeljica izaći na malo svježeg zraka.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Chris Evans (49), novi voditelj koji dolazi na mjesto Jeremya Clarksona odlučio se je tijekom snimanja emisije provozati jedan krug po trkalištu u Montereyu, Kalifornija, sa svojom suvoditeljicom, njemačkom vozačicom autotrka Sabine Schmitz.

Ali njihov Audi R8 V10 morao se je naglo zaustaviti kako bi radio zvijezda i novopečeni auto-moto voditelj mogao izaći na svjež zrak, nakon što mu očito nije bilo dobro.

"Ne bi bilo fer očekivati od njega da bude savršen od samog početka. Ali kako netko kome je zlo u autu može uopće voditi Top Gear?", izjavio je neimenovani izvor sa seta.

Radio DJ postao je glavni domaćin Top Geara nakon što su prošlog ožujka Clarkson, Richard Hammond, James May i nekoliko viših članova produkcije napustili program.

Evansa se prvo napalo da nije dovoljno poznat, zatim se pokazalo kako baš i nije u stanju istovremeno voziti i govoriti. Nakon ovog najnovijeg incidenta, možda bi BBC morao potražiti zamjenu?

Mirror/Netmobil.hr

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike