Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SVI ŠERAJU URNEBESNI NATPIS S VRATA DALMATINSKE AMUBLANTE: /

Ipak, liječnik je htio skrenuti pozornost na nešto ozbiljnije

Odlučio sam tome stati na kraj na način koji ste i vidjeli

VOYO logo
VOYO logo

"Poštovani pacijenti, razumijemo vašu zahvalnost, ali ljubazno vas molimo da nam ne donosite nikakve čokolade, kolače ni bombonijere. Niti išta drugo, da se razumijemo. Na dijeti smo. :)", natpis je na ordinaciji ambulante u Šestanovcu koji je postao viralan zbog urnebesnog natpisa na ordinaciji do – "Mi nismo".

Nakon što je fotografija objavljena na Dnevna doza jednog Dalmatinca nizali su se urnebesni komentari.

Bilo bi bolje kad bi se skupio novac za neki uređaj

No liječnik koji je zalijepio natpis na vrata želi skrenuti pozornost na dosta ozbiljan problem.

"Doći u doktora, a ne donijeti kesicu, kod nas je isto kao otići u Rim, a ne vidjeti Papu. Ovakav način ophođenja liječnika i pacijenta očito je ukorijenjena praksa u našem narodu i općenito na Balkanu. Odlučio sam tome stati na kraj na način koji ste i vidjeli.

Mislim da ćemo mi svojim radom zavrijediti plaću koliku-toliku, ali ćemo je dobiti. Ovo što sam vama rekao, skoro pa svakim danom objašnjavam i svojim pacijentima. Svrsishodnije bi bilo da smo u mogućnosti sve darove promijeniti u novac, pa za ordinaciju kupiti neki potreban aparat što je mnogo važnije za naš rad", rekao je dr. Nikša Mitrović za Slobodnu.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike