AFERA KOJA JE ŠOKIRALA NACIJU /

Inspekcija RTL-a Danas: istražili smo kakve to hamburgere rade na Plitvicama!

Obična fotografija na Facebooku šokirala je naciju. Razlog je što je na njoj neobičan hamburger koji su gladnom posjetitelju u Nacionalnom parku Plitvička jezera prodali za čak 30 kuna

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Što se dogodi kad se naručeni hamburger dobije u dvije kriške kruha, a naplati po punoj cijeni od 30 kuna?

Tada iz Nacionalnog parka Plitvička jezera imaju pune ruke posla oko istrage i pravdanja: 

"Došlo je do omaške zbog koje još jednom izražavamo žaljenje i ispričavamo se ovim putem svim posjetiteljima koji su doživjeli neugodnost i koji su posluženi neadekvatno pravilima struke", kaže glasnogovornik NP Plitvička jezera Ognjen Borčić.

A plitvički hamburger poslužen je na plitvički način navodno zbog neiskustva zaposlenih sezonaca. Još traje istraga tko je nakon što je nestalo peciva gostima odlučio ipak prodati hamburger i tako napravio medvjeđu uslugu ugledu Parka.

"Naše osoblje nije obavijestilo da u tom trenutku ne raspolaže pecivima pa je serviran kruh", objašnjava Borčić.

I dok slučaj prerasta u pravu aferu posjetitelji Parka danas jedu neke druge hamburgere kod kojih nisu primjetili ništa neobično.

"Tri dana smo ovdje i sve je bilo dobro što smo naručili. I cijene su dobre", kaže Martina.

"Jeli smo piletinu, hamburgere, sve je bilo ok", uvjerava Gunther.

Ali, ako se baš traži, može se naići i na poneku kritiku.

"Jeo sam i bolje i gore hamburgere od ovih. A kod ovih mi se ne sviđa što povrće zajedno sa mesom i pecivom stavljaju u mikrovalnu", kaže Hans.

Kada se i ako utvrdi tko je odgovoran za sporni hamburger - dobit će opomenu. Otkaz bi, smatraju u upravi parka, bio ipak pretjerana kazna.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx