NOVA SEZONA /

Zagreb CO startao pobjedom u Ligi prvaka

Kod Zagreba najbolji je bio Stipe Mandalinić sa 7 golova, a momčad Celja predvodio je Nemanja Zelenović sa 5 pogodaka.

21.9.2013.
20:04
Slavko Midzor/PIXSELL

U susretu 1. kola skupine A Lige prvaka za rukometaše CO Zagreb je u subotu na domaćem terenu pobijedio Celje Pivovarne Laško sa 24-21 (13-10).

Zagreb je poveo 4-1, ali su igrači Celje do polovice prvog poluvremena poravnali na 6-6. Nakon toga domaći rukometaši su se ponovno odvojili i otišli na poluvrijeme sa tri gola prednosti (13-10).

U početnih sedam minuta drugog dijela Zagreb je odmakao na šest golova prednosti (18-12) i do kraja susreta uspješno je kontrolirao utakmicu i upisao pobjedu na startu nove sezone Lige prvaka.

U sljedećem kolu, 26.rujna, CO Zagreb gostuje kod ukrajinskog Motora iz Zaporožja.