IBRAHIMOVIĆEVA SNIMKA 'ZAPALILA' BALKAN: / Raspalio narodnjake na najjače, a onda je krenulo pravo ludilo

Švedski napadač burno je proslavio 500. gol u karijeri

8.2.2021.
13:21

Milan je s po dva gola Zlatana Ibrahimovića i Ante Rebića deklasirao Crotone 4:0 i vratio se na vrh Serie A. Genijalni švedski napadač postigao je svoj 500. klupski gol u karijeri u 30. minuti, a u 64. minuti zabio je svoj 501.Poslije susreta objavio je fotografiju u svom Ferrariju Monza SP2 vrijednom oko dva milijuna dolara i poslao je jasnu poruku.

[FOTO] EVO ŠTO JE ZLATAN NAPRAVIO NAKON ŠTO SE UPISAO U POVIJESTI: /

Da, to voze samo pravi frajeri; 'Na putu prema cilju'

“Na putu prema cilju”, poručio je Ibra nakon što se upisao u povijest.

Malo potom na Instagram storyju zalijepio je video snimku na kojoj pleše uz stihove poznatog narodnjaka Nade Topčagić "Jutro je".

Oglasila se

Očekivano, ova je snimka 'zapalila' Balkan, a pjevačica ju je prokomentirala za Telegraf.

"Vidjela sam snimku i baš sam se obradovala. Nadam se i voljela bih ga upoznati kada dođe u Beograd"; poručila je.

Ibrahimović je svoj 501 pogodak u klupskoj karijeri raspodijelio u 22 različite sezone i za devet različitih klubova, počeo je 1999. u Malmö za koji je bio strijelac 18 puta, potom je 48 puta poentirao za Ajax, 26 puta za Juventus, 66 puta za Inter, 22 puta za Barcelonu, 56 puta tijekom svog prvog boravka u Milanu, 156 puta za Paris SG, 29 puta za Manchester United, 53 puta za LA Galaxy, a sada je na učinku od 27 golova u svom drugom boravku u Milanu.