VATERPOLISTI JUGA U DRAMATIČNOJ UTAKMICI IZGUBILI OD MARSEILLEA: / Ovo im je drugi poraz na turniru B skupine Lige prvaka

Pobjednik je odlučen u zadnjoj četvrtini koju je Marseille dobio 4:3

4.3.2021.
17:20

Jug AO je u četvrtak upisao drugi poraz na turniru B skupine vaterpolske Lige prvaka, bolji od njega je sa 15-13 (5-3, 4-4, 2-3, 4-3) bio Marseille.

Marseille je stekao prednost već u prvoj četvrtini koju je dobio sa 5-3, a Jug mu se približio na samo gol razlike u trećoj četvrtini koju je on dobio sa 3-2. No, u zadnjoj četvrtini koju Marseille dobija sa 4-3, odlučen je konačan rezultat.

Drugi na tablici

Kod Juga najbolji je s tri pogotka bo Loren Fatović, dok su Javier Garca, Marko Žuvela i Paulo Obradović upisali po dva gola. Marseille su sa po tri gola predvodili Igor Kovačević, Ante Vukičević i Ugo Crousillat.

Nakon sedam odigranih utakmica Jug AO je drugi na ljestvici sa 15 bodova, tri manje od prvoplasiranog Pro Recca. Marseille je četvrti sa sedam bodova.