[VIDEO] KRAMARIĆ ZABIO DVA GOLA BAYERNU: / Bavarci na koljenima, Hoffenheim razbio prvaka Europe i prekinuo im veliki niz

Nogometaši Bayerna u drugom kolu njemačkog prvenstva teško su poraženi od Kramarićevog Hoffenheima te je prekinut njihov niz od 23 pobjede

27.9.2020.
17:31
Screenshot

U derbiju 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je "razbio" europskog prvaka Bayern sa 4-1 uz dva gola hrvatskog reprezentativca AndrejaKramarića. Fantastičnu predstavu pružio je Hoffeheim protiv aktualnog europskog i njemačkog prvaka koji je tijekom tjedan osvojio i europski Superkup protiv Seville.

DRUŠTVENE MREŽE GORE ZBOG VATRENOG: /

Navijači Bayerna zasuli Salihamidžića porukama - 'Dovedi Kramarića!'

Domaćin je protiv Bayerna mogao upisati i daleko uvjerljiviju pobjedu. Na koncu je bilo 4-1 čime je Hoffenheim prekinio dvije sjajne serije bavarskog sastava.

Bio je to prvi Bayernov poraz u posljednje 33 službene utakmice, te prvi ligaški poraz u zadnje 22 utakmice. Posljednji poraz Bayern je upisao u prosincu 2019. na gostovanju kod Borussije Moenchengladbach (1-2).

Kramarić junak susreta

Junak susret bio je hrvatski reprezentativac AndrejKramarić koji nastavlja 'puniti' suparničke mreže. U prve tri utakmice u novoj sezoni, u Bundesligi i Kupu, zabio je čak sedam golova.

Dva je zabio Bayernu, tri Kolnu, a dva Chemnitzeru u Kupu. Njegovom sjajnom učinku možemo dodati i četiri gola Borussiji Dortmund u zadnjem kolu prošle sezone, te jedan Union Berlinu u kolu prije toga, čime dolazimo do brojke od čak 12 golova u zadnjih pet službenih susreta.

Domaćin je poveo u 16. minuti golom Ermina Bičakčića, nakon što je Dennis Geiger odlično ubacio iz kornera. Samo osam minuta kasnije bilo je 2-0. Munas Dabbur je iskoristio pogrešku Bayernove obrane i sjurio se prema Manuelu Neueru i savršeno ga prebacio. Europski prvak se vratio u život u 36. minutu preko Joshue Kimmicha.

U posljednjim trenucima prvog dijela Andrej Kramarić je imao sjajnu priliku, no Neuer je pokazao kvalitetu i skrenuo loptu u prečku. Još bolju priliku je imao Dabbur u 50. minuti, no promašio je gol.

Korak bliže pobjedi domaćin je stigao u 77. minutui kada je Kramarić lijepo zabio za 3-1. Točku na i sjajnog nastupa Kramarić je postavio u sudačkoj nadoknadi realiziravši kazneni udarac za 4-1.

Hoffenheim je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestivce sa šest boodva koliko ima i Augsburg, dok je Bayern ostao na tri boda.

Kasnije se sastaju Freiburg i Wolfsburg.

UŽIVO

Hoffenheim - Bayern 4:1 (Bičakčić '16, Dabbur '24, Kramarić 77',92'/ Kimmich 36')

Bayern: Neuer (c) - Pavard, Boateng, Alaba, Davies - Kimmich, Tolisso - Gnabry, Müller, Sané - Zirkzee.

Hoffenheim: Baumann (c) - Posch, Vogt, Bicakcic - Akpoguma, Samassekou, Geiger, Kaderabek - Baumgartner - Dabbur, Kramarić.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Kraj

92' GOOL Kramarić je realizirao kazneni udarac. Gol pogledajte ovdje.

77' GOOL Kramarić je sjajno reagira na asistenciju suigrača i pogodio uz lijevu stativu. Gol pogledajte ovdje.

74' Neuer je fenomenalno zaustavio odličan pokušaj Skova, koji je tukao uputi u donji desni kut, ali nije uspio svladati vratara.

68' Kramarić igra sjajnu utakmicu o čemu svjedoči i sljedeći post:

51' Dabbur je promašio unutar peterca. Lopta je prošla pored stative.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

45+1' Kramarić je napravio slalom kroz obranu i iz blizine opalio loptu pod prečku, ali Neuer sjajno reagirao i skrenuo loptu u prečku. Video pogledajte ovdje.

36' Kimmich je sjanim udarcem smanjo zaostatak Bayerna. Gol pogledajte ovdje.

24' Kramarić je napravio pomutnju u obrani Bayerna nakon čega je lopta došla do Dabbura, koji je zabio. Gol pogledajte ovdje. A prvi ovdje.

16:08 - Nogometaši Bayerna nedavno po drugi puta u povijesti su pobjednici UEFA Superkupa svladavši u finalu u Budimpešti Sevillu nakon produžetka 2-1 (1-1). Bayern je ovim trijumfom stigao do 23 pobjede zaredom u svim natjecanjima što niti jednom klubu iz pet najjačih liga do sada nije pošlo za rukom. Bavarci su se tako još jednom upisali u povijest. Međutim, nakon manje od pola sata utakmice s Hoffenheimom gube 2:o i njihov niz nepobjedivosti opasno visi.