prekinuo post / U sjeni hat-tricka Dodooa: Kramarić nakon tri mjeseca zabio za Leicester City

Bivši napadač Dinama, Lokomotive i Rijeke postigao je pogodak u 40. minuti za vodstvo 2-0

26.8.2015.
7:38

U susretu 2. kola engleskog nogometnog Liga kupa Leicester City je na gostovanju pobijedio trećeligaša Bury 4-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski napadač Andrej Kramarić.

Bivši napadač Dinama, Lokomotive i Rijeke postigao je pogodak u 40. minuti za vodstvo 2-0. Bio je to njegov prvi pogodak u dresu Leicestera ove sezone, te prvi pogodak nakon što je 'lisice' preuzeo Claudio Ranier. Kramarić je na terenu proveo 65. minuta, a zamijenio ga je Jeffery Schlupp. Junak utakmice bio je trostruki strijelac Joe Dodoo (25, 86, 90), a pogodak za domaćine zabio je Danny Mayor (50).

Leicester City je odlično krenuo i u prvenstvo. Nakon tri kola nalazi se na drugom mjestu sa sedam bodova, dva manje od lidera Manchester Cityja.