Skupina C / Norvežani lako pregazili Austriju, Tunižani srušili čileanske snove o prolasku skupine

Sjevernoafrikanci su poprilično uvjerljivo svladali južnoamerikance rezultatom 36:30

14.1.2019.
20:50
AP images

Treće uvjerljivo izdanje pokazala je reprezentacija Norveške u trećem kolu skupine C. Na drugoj strani terena stajala je Austrija, momčad koju je dva dana ranije porazila treći sastav Panameričkog prvenstva.

Početnih 12 minuta trajala je večeras igra pogodak za pogodak da bi u drugom dijelu prvog poluvremena skandinavski sastav s nekoliko mini-serija uspio dogurati do +3 na poluvremenu.

Tunižani srušili Čileance

Snovi o ulasku u drugi krug Svjetskog rukometnog prvenstva još se uvijek nisu u potpunosti rasplinuli za Čileance, no povratak u surovu realnost priuštili su im Tunižani.

Sjevernoafrikanci su poprilično uvjerljivo svladali južnoamerikance rezultatom 36:30 u utakmici u kojoj su cijelo vrijeme vodili s bar po nekoliko golova razlike.

Golgeterski teret na svojim leđima su zajednički iznijeli Mohamed Soussi i Marouan Chouiref koji su u čileansku mrežu zabili po pet pogodaka. Kod Čileanaca su Salinas i Erwin Feuchtmann zabili po osam.

Inače, Čileanci su u prošlom kolu senzacionalno stigli do pobjede protiv Austrijanaca.

Besplatno gledaj live stream utakmica Svjetskog rukometnog prvenstva 2019. samo na RTLplayu!