SUŠA GOLOVA NA OTOKU / Trica Arsenala, Lovren i Jelavić osvojili po bod

Nakon što su u Istanbulu deklasirali Fenerbahče 3:0 u kvalifikacijama Lige prvaka, nogometaši Arsenala su na gostovanju kod gradskog suparnika Fulhama slavili 3:1 spojivši dvije pobjede u četiri dana.

24.8.2013.
18:22
PIXSELL

Golove za 'Topnike' su susretu igranom na stadionu Craven Cottage postigli su Olivier Giroud (14) i Lukas Podolski (41,68), dok je poraz Fulhama ublažio Darren Bent (77).

U preostalih pet subotnjih ogleda drugog kola Premiershipa nije bilo previše kvalitetnog nogometa.

Everton je odigrao 0:0 protiv West Bromwich Albiona, a Nikica Jelavić je igrao do 72. minute za Everton. Bez golova je završila i utakmica između Newcastle Uniteda i West Hama.

Southampton i Sunderland su odigrali 1:1. Gosti su poveli u trećoj minuti golom Emanuelea Giaccherinija, a izjednačio je tri minute prije kraja susreta Jose Fonte. Dejan Lovren je odigrao cijeli susret za Southampton.