Prvi nositelj prejak / Nakon dugotrajnog čekanja zbog vremena Ćorić izgubio od Raonića uz dobar otpor

Na Floridi se najprije ispriječilo vrijeme, koje je odložilo raspored u Delray Beachu za nekoliko sati, nakon čega Raonić svladava Ćorića

23.2.2017.
7:52
Tenis 'preko bare' /

Ćorić lovi formu: pobijedio je Giralda u dva sigurna seta

Hrvatski tenisač Borna Ćorić poražen je u susretu 2. kola ATP turnira u američkom Delray Beachu od četvrtoga igrača svijeta Kanađanina Miloša Raonića sa 6-3 7-6(2)

Raonić je prvi nositelj turnira u Delray Beachu, dok je Ćorić 59. na ATP listi i vraća se nakon stanke zbog operacije desnog koljena.

Bio je ovo njihov prvi međusobni dvoboj. U prvom setu je Raonić iskoristio svojih 15:40, za razliku od Ćorića, koji je u devetom gemu imao priliku vratiti ravnotežu, ali bez uspjeha.

Ćorić gubi servis odmah na početku drugog seta, no već u slijedećem gemu vraća istom mjerom. Hrvatski predstavnik u idućim gemovima 'preživljava' izjednačenja na vlastitom servisu, dok Raonić ne daje šansu na svom snažnom početnom udarcu.

U odlučujućoj igri drugog seta, Ćorić nije uspio do prave šanse.