DOŠAO JE I TAJ DAN / Marin Čilić prvi put u karijeri predao meč i to baš na US Openu. Bio je tu uistinu impresivan i dugačak niz

Čilić je prvi i drugi set dobio u tie breaku, no onda je slijedio pad u igri

30.8.2021.
23:10

Hrvatski tenisač Marin Čilić predao je u ponedjeljak meč prvog kola na US Openu protiv Nijemca Philippa Kohlschreibera kod rezultata 7-6(4), 7-6(3), 2-6, 1-6, 0-2 poslije tri sata i 37 minuta igre.

Čilić je prvi i drugi set dobio u tie breaku, no onda je slijedio pad u igri. U trećem setu je dva puta izgubio servis, a u četvrtom tri puta. I na početku petog seta Kohlschreiber mu je oduzeo servis nakon čega je Čilić predao meč. Do predaje Čilić je servirao 18 aseva, a Nijemac 21.

SVO TROJE SU ISPALI /

Jako loš dan za Hrvate na US Openu. Rubljev pomeo Karlovića, Vekić namučila Muguruzu, Konjuh pružila slab otpor

Ovo je bio njihov peti međusobni ogled i treća pobjeda Kohlschreibera koji je 115. tenisač svijeta. Inače, ovo je Čiliću bila prva predaja meča u karijeri. Do sada je u 16 godina dugoj kaijeri odigrao impresivnih 837 mečeva i nije nijednom predao meč.

Pratite US Open na Eurosportu u sklopu PLAY Premium proširenog plana.