KARLOVIĆ POMEO ĆORIĆA: / Dr. Ivo slavio u velikom hrvatskom obračunu u Indian Wellesu

89. tenisač svijeta pokazao se kao velika zagonetka 12. tenisaču svijeta

9.3.2019.
23:40

VEKIĆ BEZ TREĆEG KOLA: Hrvatska tenisačica pomela Belgijku u prvom setu, a onda je uslijedio šokantan obrat

VEKIĆ BEZ TREĆEG KOLA: /

U drugom kolu Indian Wellsa Ivo Karlović je sa 6:4, 7:6 pobijedio Bornu Ćorića nakon 94 minute igre. Tijekom prvog seta Karlović je ispustio dvije break lopte u drugom i šestom gemu, ali je iskoristio treću priliku koja mu se pružila u desetom gemu što je bilo dovoljno za vodstvo.

Break Ćorića

Na početku drugog seta Ćorić mu je oduzeo servis, ali mu je Div sa Šalate odmah uzvratio. Do kraja seta niti jedan od tenisača nije više imao priliku za break pa je pobjednika odlučivala 13. igra, a tamo je Ćorić uspio osvojiti samo dva poena.

Croatia's Borna Coric celebrates after victory over Serbia's Filip Krajinovic during their men's singles match on day six of the Australian Open tennis tournament in Melbourne on January 19, 2019. (Photo by Paul Crock / AFP) / -- IMAGE RESTRICTED TO EDITORIAL USE - STRICTLY NO COMMERCIAL USE --

Karlović je tako slavio i u trećem susretu s Ćorićem. Prije toga pobjeđivao ga je u Bukureštu (2015.) i Wimbledonu (2016.). U trećem kolu Zagrepčana čeka pobjednik dvoboja između Indijca Prajnesha Gunneswarana i Gruzijca Nikoloza Basilashvilija.