Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
HRVAT I BRAZILAC NASTAVILI SJAJAN NIZ: /

Nakon osvajanja US Opena izborili četvrtfinale jakog turnira

Pavić je ostao jedini hrvatski predstavnik u muškim parovima u Rimu

VOYO logo
VOYO logo

Pobjednici nedavnog US Opena u konkurenciji muških parova, Hrvat Mate Pavić i Brazilac Bruno Soares nastavili su svoj niz pobjeda i u 2. kolu ATP turnira tenisača iz serije "masters 1000" u Rimu, oni su svladali Belgijance Sandera Gillea i Jorana Vliegena sa 6-3, 6-2.

Mektić ispao

Sljedeći suparnici Pavića i Soarea u četvrtfinalu bit će bolji iz ogleda Španjolca Marcela Granollersa i Argentinca Horacija Zeballosa protiv Kanađana Felixa Auger-Aliassimea i Miloša Raonića.

Pavić je ostao jedini hrvatski predstavnik u muškim parovima u Rimu, njegov suparnik iz finala US Opena Nikola Mektić se s Nizozemcem Wesleyem Koolhofom oprostio od daljnjeg sudjelovanja u 2. kolu. Bolji od njih bili su Francuzi Jeremy Chardy i Fabrice Martin sa 4-6, 7-6 (2), 10-0.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike