ĐOKOVIĆ S NOVIM TRENEROM IVANIŠEVIĆEM SJAJNO OTVORIO WIMBLEDON: / Bolji od Nijemca Kohlschreibera u tri seta

Đokovićev sljedeći protivnik bit će Denis Kudla koji je s 3:0 u setovima slavio protiv Maleka Jazirija

1.7.2019.
17:26

Novak Đoković pod trenerskom palicom našeg najboljeg tenisača u povijesti Gorana Ivaniševića otvorio je Wimbledon na najbolji mogući način. Nole je u tri seta svladao Nijemca Phillipa Kohlschreibera te tako poboljšao svoj skor u odnosu na Kohlschreibera na 11:2.

Na samom početku meča nije izgledalo bajno za prvog tenisača svijeta. Na njegov break u prvom gemu Nijemac je uzvratio vlastitim breakom, no Nole mu je uzeo servis i u četvrtom setu, tako da je tu već priča prvog seta bila poprilično završena.

PRVO KOLO WIMBLEDONA: /

Pobjede Petre Martić i prošlogodišnjeg finalista na slavnom turniru

Kohlschreiber je imao dvije break prilike u petom setu, no Novak mu nije to dopustio te je okončao prvi set rezultatom 6:3.

U drugom je setu Nijemac imao najviše šanse za povratak u meč, no u ključnom mu je trenutku, u 11. gemu, Đoković napravio break te odveo meč na svoju stranu.

Na kraju trećeg Nijemac se pomalo "raspao" te je Nole s dva uzastopna breaka došao do sigurne pobjede na otvaranju svog nastupa na Wimbledonu. Đokovićev sljedeći protivnik bit će Denis Kudla koji je s 3:0 u setovima slavio protiv Maleka Jazirija.