KYRGIOS NAPRAVIO SHOW U MELBOURNEU UOČI MEČA S ĆORIĆEM: / Usred meča odbio igrati, molili ga da se vrati pa ipak slavio

U osmini finala Ćorića čeka bolji iz susreta između dva Australca Harryja Bourchiera i Nicka Kyrgiosa

3.2.2021.
12:01

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u osminu finala teniskog ATP turnira Murray River Open u Melbourneu nakon što je sa 7-5, 6-4 poslije sat i 43 minute igre pobijedio Finca Emila Ruusuvurija.

Ćorić je za pobjedu servirao četiri asa, a suparnik pet, no hrvatski je tenisač Fincu uzeo tri puta servis, a sam je spasio pet od šest break-lopti.

Ovo je bio prvi ogled Ćorića, 25. tenisača svijeta, protiv Ruusuvuorija, 86. na ATP ljestvici.

Kyrgiosov kaos

U osmini finala Ćorića čeka Australac Nick Kyrgios koji je opet u svom stilu napravio neviđeni show u Melbourneu. Kyrgios je u drugom setu meča protiv sunarodnjaka Harryja Bourchiera odbio igrati jer mu je sudac rekao da mu je vrijeme za servis isteklo.

Prosvjedovao je tako što je sjeo i svađao se, a uskoro je i prekinut meč. Kyrgiosa su organizatori nekako uspjeli uvjeriti da se vrati i nastavi meč, a on se i dalje nastavio svađati sa sucem. Meč je završio njegovom pobjedom u dva seta 6-2, 7-6.