Najbolji hrvatski tenisač / Attila naletio na 'bič božji': Čilić uvjerljivo do drugog kola u Parizu

Čilić je drugi set započeo s 4-0, a treći i posljednji s 3-0 i tako došao do lagane pobjede. Inače, 23. plasirani Čilić ispalio je jedanaest aseva, dok Mađar nije nijedan.

23.5.2022.
20:10

Marin Čilić izborio je drugo kolo na drugom Grand Slam turniru sezone, Roland Garrosu. Najbolji hrvatski tenisač bio je bolji od Attile Balazsa s rezultatom od 6-0, 6-1 i 6-2 i s time deklasirao svojeg protivnika.

Attila, koji je trenutno 255. igrač svijeta, bio je poražen za samo sat i pol igre u meču od tri seta. Čilić je u susretu uzeo osam puta Mađarov servis, a prvi set je uzeo bez izgubljenog gema.