nije mu uspjelo... / Taktikom 'pravi se mrtav' pokušao izbjeći crveni karton

Vratar Barcelone Sporting Cluba Maximo Banguera nakon grubog je prekršaja na napadaču protivničke momčadi na apsurdan način pokušao izbjeći crveni karton

12.3.2015.
21:24

Vratar Vratar Barcelone Sporting Cluba Maximo Banguera u susretu je Copa Libertadoresa protiv Atletico Nacionala u jednom trenutku izlezio van svog kaznenog prostora i pokušao presjeći loptu napadaču protivničke momčadi.

Taj je pokušaj završio pogibeljnim startom za koji je Banguera, bio je i sam svjestan iste sekunde, zaradio izravni crveni karton.

U toj situaciji, Ekvadorac se kao pokošen srušio na zemlju i pokušao taktikom 'pravi se mrtav' izbjeći svoju kaznu.

Sudac je dotrčao do njega s crvenim kartonom u ruci, a brzo su se na mjestu događaja okupili i svi igrači na terenu. Ipak, Banguera je u istoj poziciji ostao gotovo dvije minute, no nakon što je valjda shvatio da mu trik neće proći, ustao se uz 'pomoć' suigrača, i suočio se s kaznom.

Igrala se 90. minuta, Banguera je isključen pri rezultatu 1-1, a minutu kasnije, Atletico je zabio za pobjedu na njegova vrata.

Zaista nesvakidašnja situacija na sportskim terenima, uvjerite se i sami.