NEVJEROJATAN PREOKRET / Šveđani u samo pola sata nadoknadili četiri gola minusa!

Prvo je Ibrahimović smanjio zaostatak u 62. minuti, a samo dvije minute kasnije Lustig pogađa za 2:4. Nadu u podvig Šveđani su vratili u 76. minuti preko Elmandera, a završnicu iz snova okrunio je Elm pogotkom u sučevoj nadoknadi.

16.10.2012.
22:42
PIXSELL

Nevjerojatnu utakmicu vidjeli su gledatelji na Olimpijskom stadionu u Berlinu. Švedska je u 62. minuti gubila od Njemačke s visokih 4:0, no tada počinje ludih 30 minuta za gostujući sastav.

Prvo je Ibrahimović smanjio zaostatak, a samo dvije minute kasnije Lustig pogađa za 2:4. Nadu u podvig Šveđani su vratili u 76. minuti preko Elmandera, a završnicu iz snova okrunio je Elm pogotkom u sučevoj nadoknadi.

Za Nijemce su pogotke postigli Klose u dva navrata, Mertesacker i Özil.