BOCA POBIJEDILA RIVER / Superclasico odlučen u tri minute

U jednom od najvećih gradskih derbija na svijetu, argentinskom Superclasicu, Boca Juniors je pobijedila River Plate 2:0.

16.5.2011.
10:25

Superclasico na La Bomboneri odlučen je u svega tri minute. Prvo je u 28. minuti Riverov vratar Carrizo loptu nakon ubačaja iz kornera sam pospremio u gol, a tri minute kasnije je loše reagirao i kod udarca Palerma

"Nadao sam se još jednom golu u derbiju protiv Rivera. Za ovakve utakmice se živi i želio sam našim navijačima podariti još malo radosti," kazao je Palermo koji je Riveru zabio ukupno 11 golova.

Brojni nogometni stručnjaci "Superclásico" smatraju jednim od pet najvećih gradskih derbija na svijetu.

"Nema ništa ljepše od pobjede protiv River Plate. Navijači Boce žive za te utakmice," znao bi kazati legendarni Diego Maradona koji je igračku karijeru zaključio u dresu Boce.