SRAMOTNA POSJEĆENOST NA UTAKMICI LOKOMOTIVE I INTERA: / Svega 27 gledatelja pratilo je utakmicu u kaljuži

Lokomotiva je srušila svoj neslavni rekord iz 2011. godine kad je na Maksimir protiv Zadra došlo 67 ljudi

17.3.2018.
17:28
PIXSELL

U prvoj utakmici dana Prve HNL Inter Zaprešić pobijedio je Lokomotivu na stadionu u Kranjčevićevoj sa 3-2. Gosti su vodili sa 2-0 nakon 41. minute golovima Kolingera i Krstanovića, a prije kraja prvog poluvremena iz penala je smanjio Andrić.

Inter ja zaigrao mnogo bolje u nastavku utakmice, a to im se isplatilo prvo u 62. minuti kada je ponovno zabio Andrić, a konačan rezultat postavio je Datković koji je zakucao loptu u svoju mrežu u 79. minuti.

Svega 27 gledatelja

Utakmica je odigrana na rubu regularnosti s obzirom na činjenicu da je teren bio natopljen vodom i igrači su jedva uspjevali odigrati par dodavanja. No najzanimljiviji detalj s utakmice je broj gledatelj u Kranjčevićevoj kojih je bilo - 27! Brojka je to koja je objavljena na službenom televizijskom prijenosu, a Lokomotiva je tako srušila neslavni rekord iz 2011. godine kada je na Maksimir

Tako je Lokomotiva srušila svoj neslavni rekord iz 2011. godine kad je na Maksimir protiv Zadra došlo 67 ljudi.