crveni karton presudio / Split nanio 'Pjesnicima' treći poraz u nizu i približio im se na bod

13.3.2015.
21:06
Robert Anic/PIXSELL

U prvoj utakmici 25. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši RNK Splita pobijedili Zagreb s 2-1 (1-1).

Splićani su se pobjedom približili samo na bod petoplasiranom Zagrebu, koji je doživio i treći poraz zaredom.

Već u 10. minuti domaćini su ostali bez Gabrijela Bobana, kome je sudac Zebec dodijelio crveni karton zbog navodnog udaranja protivnika.

Sedam minuta kasnije Split je poveo zgoditkom Antonia Mršića, no Zagreb se nije predavao pa je u 25. minuti Denis Kolinger izjednačio iz gužve nakon udarca s kuta. U 59. minuti Dražen Bagarić na dodavanje Radotića donosi pobjedu Splitu.

Na ljestvici vodi Dinamo s 62 boda, Zagreb je peti s 30, a Split šesti s 29 bodova.