IGRAČI SE TRIPUT 'CRVENILI' / Splićani nadomak finala: Pobijedili Slaven u 92. minuti!

Splićani su slavili pogotkom Danijela Stojanovića u sudačkoj nadoknadi nakon slobodnog udarca Gorana Jozinovića.

10.4.2013.
21:35
PIXSELL

U prvom polufinalnom susretu Hrvatskog kupa u Koprivnici su nogometaši Hajduka pobijedili Slaven Belupa s 2:1 (0:0), te su Splićani nadomak finala.

Splićani su slavili pogotkom Danijela Stojanovića u sudačkoj nadoknadi nakon slobodnog udarca Gorana Jozinovića. Hajduk je već u 17. minuti ostao bez isključenoga Avdije Vršajevića, ali je splitska momčad i s igračem manje povela zgoditkom Tina Svena Sušića u 56. minuti.

Domaćini su izjednačili pogotkom veterana Davora Vugrinca u 77. minuti, no potom je sudac Damir Batinić Slavenu isključio čak dva igrača, da bi u sudačkoj nadoknadi Stojanović pogodio za pobjedu Hajduka.

Uzvrat je 17. travnja u Splitu, a istog datuma je na programu i uzvrat drugog polufinalnog para u Zagrebu između Lokomotive i Cibalije (1:1).

Pred 2500 gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici sudio je Batinić iz Osijeka.

Strijelci: 0:1 Sušić (56), 1:1 Vugrinec (77), 1:2 Stojanović (90+1).

Crveni kartoni: Vršajević (Haj,18), Kokalović (Sla,85), Bubnjić (Sla, 90).