DERBI RAZOČARAO NAVIJAČE / Spas u zadnji čas: Barca do pobjede u sudačkoj nadoknadi

1.12.2014.
7:06
AP

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 13. kolu Primere u gostima Valenciju s 1-0 pogotkom SergijaBusquetsa u posljednim sekundama dvoboja.

U lošoj predstavi na Mestalli u trećoj minuti sudačke nadoknade Neymarov udarac glavom vratar Valencije je obranio, a na loptu je potom natrčao Busquets i zakucao u mrežu za sretnu pobjedu Katalonaca. IvanRakitić je ušao u igru u 68. minuti.

U ranije odigranoj utakmici Villareal je pogocima LucianaVietta (24) i Ikechukwu Uchea (70) slavio na gostovanju kod Cordobe.

Na ljestvici vodi Real s 33 boda ispred Barce koja sada ima 31 bod.