ŠTO TI JE NOGOMET / Ovo su prekrasne scene, nećete vjerovati što je nakon susreta napravio sin Ivana Perišića: Prišao je uplakanom Neymaru...

Hrvatska je svladala Brazil nakon boljeg izvođenja penala

9.12.2022.
19:48

Nogometaši Hrvatske kao veliki pobjednici izašli su iz nove drame na svjetskom prvenstvu, u četvrtfinalu je Hrvatska pobijedila Brazil nakon jedanaesteraca 4-2 (1-1, 0-0).

A TKO BI DRUGI? /

Heroj Livaković igrač je utakmice! 'Di si, što ima? Obranit ću sve što treba'

Nakon 0-0 u 90 minuta poveo je Brazil pogotkom Neymara u nadoknadi prvog produžetka. No, Hrvatska je izjednačila u 117. minuti nakon akcije asistenta Oršića i strijelca Petkovića, dok je potom Hrvatska slavila, još jednom, nakon jedanaesteraca.

Nakon poraza od Vatrenih, najveća brazilska zvijezda i strijelac njegovog jedinog pogotka, Neymar, neutješno je plakao.

To je nogomet...

Brazilski as neutješno je plakao na terenu, a tješio ga je iskusni Dani Alves. Nije tajna koliko je Neymar htio osvojiti SP sa svojim Brazilom, ali na to će ponovno morati pričekati...

Nakon susreta, vidjeli smo jednu prekrasnu gestu sina Ivana Perišića. Mali Leo je prišao neutješnom Neymaru, pružio mu je ruku te ga utješio. I u tim teškim trenucima, Neymar je imao snage pozdraviti malog Lea te mu se nasmijati.