VRIJEDNA TRI BODA / Slavlje Reala, Modrić promašio čisti 'zicer'

Utakmica Rayo Vallecana i Real Madrida trebala se odigrati u nedjelju, ali je odgođena za ponedjeljak nakon što je netko namjerno oštetio kablove za električnu rasvjetu.

24.9.2012.
21:51
AP

MADRID - U petom kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u gostima pobijedio Rayo Vallecano sa 2-0 pogocima KarimaBenzeme (13) i CristianaRonalda (70-11m).

Hrvatski reprezenatativac LukaModrić bio je u početnoj postavi Reala i igrao je do 64. minute, kada ga je zamijenio MesutOzil. Modrić se u 25. minuti mogao upisati u strijelce, bio je u stopostotnoj prilici, ali je njegov udarac uspio obraniti vratar Ruben Martinez Andrade.