USPJEH HRVATSKOG FOTOREPORTERA: / Tom Dubravec osvojio medalju na Svjetskom prvenstvu novinara skijaša

28.2.2018.
13:23
Tom Dubravec

Na SP-u novinara skijaša natječe se 170 novinara iz 30 zemalja

Fotoreporter Cropix-a Tom Dubravec osvojio je brončanu medalju na 65. Svjetskom prvenstvu novinara skijaša koje se održava u bugarskom centru Pamporovo. Dubravec se natjecao u kategoriji novinara seniora. Ispred njega su bili predstavnik Bugarske Iulian Stoianov, koji je osvojio srebro, te pobjednik iz Italije Andrea Mugnaini.

Na Svjetskom prvenstvu novinara skijaša natječe se 170 novinara iz 30 zemalja. Danas je po vrlo teškim vremenskim uvjetima, uz obilan snijeg održan veleslalom, dok je u petak na programu natjecanje u skijaškom trčanju. U hrvatskom timu je devet novinara. Obje utrke boduju se i za kombinaciju.