POLUFINALE KUPA KUPOVA /

Sedam pogodaka Šprema

Nordhorn našeg rukometaša pobijedio je na gostovanju švicarski Kadetten Schaffhausena 30-28 u prvoj utakmici polufinala. Uzvrat je 2. svibnja.

26.4.2009.
20:03

Rukometaši njemačkog Nordhorna slavili su na gostovanju kod švicarskog Kadetten Schaffhausena 30-28 u prvoj utakmici polufinala Kupa pobjednika Kupova. Na poluvremenu je rezultat bio neodlučan 13-13, a u 37. minuti su gosti imali najveću prednost od sedam razlike (20-13). U 58. minuti su domaćini stigli na samo pogodak zaostatka, ali su Nijemci do kraja uspjeli sačuvati prednost i doći do pobjede.

U redovima njemačke momčadi najefiksniji igrači utakmice bili su hrvatski reprezentativac Goran Šprem i Srbin Rastko Stojković sa sedam golova. Kod domaćina je najbolji bio Liniger sa osam.

Uzvrat je na rasporedu 2. svibnja u Euregioum Areni u Nordhornu.