ŠOKANTNI PORAZI U BUNDESLIGI / Schalke preuzeo vodstvo

Bayer je kod kuće izgubio od Schalkea 2:0, a Bayern 2:1 od Stuttgarta. Olić je bio strijelac za Bavarce.

27.3.2010.
19:52

Stuttgart je u Muenchenu pobijedio 2:1 Bayern načinivši veliko iznenađenje u 28. kolu Bundeslige. Pogodak za Bavarce postigao je Olić koji je zamijenjen na poluvremenu, baš kao i Pranjić.

I Schalke je na gostovanju u Leverkusenu šokirao Bayer pobijedivši 2:0. Time je momčad našeg Ivana Rakitića preuzela vodeću poziciju na ljestvici. Oba gola postigao je Kevin Kuranyi (11, 27). Za Schalke je cijeli susret odigrao hrvatski reprezentativac koji je u 59. minuti dobio žuti karton.

S visokih 4:1 Koeln našeg trenera Solde pobijedio je u gostima Hannover. Pogocima Džeke Wolfsburg je s 2:0 svladao Mainz. Werder je s 4:2 bio bolji od Nurnberga, a malo iznenađenje napravila je Hertha odigravši remi bez pogodaka s Borussijom iz Dortmunda.

Schalke sada ima 58 bodova, dva više od Bayerna, dok je na trećem mjestu Bayer sa 53 boda.