ŠEGIN POTEZ PROGLAŠEN NAJBOLJIM: / Pogledajte kako je Crnogorce ostavio u nevjerici, među top 5 još jedna obrana s utakmice Kauboja

EHF je objavio snimku pet najboljih obrana prvog dana europskog prvenstva

10.1.2020.
14:13
Screenshot

Fantastična obrana Marina Šege izu 22. minute utakmicu s Crnom Gorom proglašena je najboljom prvom dana europskog prvenstva u rukometu. Hrvatski vratar fantastično je reagirao nakon kontranapada Crne Gore.

[VIDEO] ON JE ZA HRVATSKU MOŽDA I NAJVEĆI DOBITAK NA STARTU EURA: /

'Utakmica je i zbog njega bila prelomljena'

Još jedna obrana s te utakmice našla se među prvih pet. Nebojša Simić i njegova reakcija iz 26. minuta poslije kontranapada kauboja i pokušaja IgoraKaračića. Svih pet najboljih obrana dana pogledajte na snimci ispod.

Slijedi Bjelorusija

Nakon što je otvorila Euro protiv Crne Gore, Hrvatska u subotu očekuje ogled protiv Bjelorusije koja je u prvom kolu slavila protiv Srbije (35-30).

“Bjelorusija ima organiziranu igru za sve obrambene sustave. Ova će utakmica tražiti iznimnu taktičku disciplinu, osim borbenosti, vraćanja, brzi centar, tu tranziciju, tu kontru. To će trebati nekako riješiti jer inače, bit će vrlo teško tu utakmicu privesti kraju. Naravno, nadam se i pozivam i pomoć gledatelja," kazao je izbornik hrvatske muške rukometne reprezentacije Lino Červar.

Hrvatska ima odlična iskustva s Bjelorusijom jer u 12 dosadašnjih utakmica nikada nije izgubila.

Naši rukometaši su naime, slavili deset puta, a dva susreta završena su neodlučeno.